До Дня Української Державності. Анонс.

foto-01.jpg

Цьогоріч 28 липня ми вперше відзначаємо День Української Державності. Це свято, мета якого – сприяти утвердженню спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення.

Запрошуємо приєднатися до заходу, що відбудеться 27 липня об 11.30.


У рамках заходу :

- «Видатні особистості – творці  Української Державності»: лекція Олександра Євгеновича Музичка, доктора історичних наук, професора кафедри історії України ОНУ ім. І.І.Мечникова;

- презентація документно-ілюстративної виставки «Національні традиції державотворення: до Дня  Української Державності» та бібліографічний огляд добірки видань, що репрезентує понад тисячолітню історію України, її державотворчі традиції, підкреслює роль і місце українського народу та державності у глобальних цивілізаційних процесах.

Захід відбуватиметься 27 липня 2022 року об 11.30 у читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) та як онлайн-трансляція на офіційній сторінці ОННБ у Facebook.

Створено: 26.07.2022
Переглядів: 575
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.