До уваги любителів шахів!

slajd1.jpg

20 липня 2022 року о 10.00 у рамках проєкту «Хід конем» в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) відбудеться цикл заходів, присвячений Міжнародному дню шахів: шаховий турнір, лекція про життя і спортивні досягнення одеського гросмейстера, шахового аналітика та тренера Юхима Геллера, книжкова виставка «З історії шахів».

З 1966 року в усьому світі 20 липня відзначається Міжнародний день шахів. Це справжнє свято як для любителів цієї гри, так і для професійних шахістів – майстрів цього спорту. В Україні 20 липня визнано Днем шахів відносно недавно, з 2011 року. З цього часу наша країна вшановує стратегів усіх рівнів, що присвятили себе цій грі, яка розвиває логіку, мислення, пам'ять.

В Одеській національній науковій бібліотеці спільно з Громадською організацією «Одеська міська федерація шахів» діє партнерський проєкт «Хід конем» у рамках «Клубу родинного дозвілля». Клуб родинного дозвілля – вільний громадський простір, спрямований на задоволення потреб користувачів, який надає можливість родинам відвідувати інтелектуально-тематичні заходи, отримувати інформаційні послуги, брати участь в бібліотечних вікторинах, інтелектуальних розвагах, літературних студіях, дебатах, іграх розвиваючого напряму, зокрема брати участь у турнірах з шахів та шашок.

В турнірі візьмуть участь юні шахісти Одеської міської федерації шахів. Головний суддя турніру – суддя другої категорії, віце-президент Одеської міської федерації шахів Олександр Фурер.

Лекцію про життя та спортивні досягнення одеського гросмейстера, шахового аналітика та тренера Юхима Геллера прочитає майстер міжнародної федерації шахів (FIDE) Євген Димидюков.

До уваги користувачів презентуватиметься книжково-ілюстративна виставка «З історії шахів» про історію виникнення гри у шахи, українських та світових шахістів, джерела шахової творчості.

Створено: 19.07.2022
Переглядів: 818
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.