Визначено Кращу книгу України 2019

krasha-kniga-ukrayini-2019.jpg

Держкомтелерадіо заснував і щорічно проводить Всеукраїнський конкурс «Краща книга України».Вже визначено переможців 2019 року. Про це з посиланням прес-службу відомства повідомляє  Читомо. 

Цього року для участі у конкурсі у 10 номінаціях надійшло 52 роботи від 17 видавців. З переліком видань, поданих вітчизняними видавцями для участі у конкурсі, можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо. За словами організаторів, конкурс проводився з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання.

  • Гран-прі конкурсу присуджено  ПП «Емма» за повне видання поезій та поетичних драматичних творів Тараса Шевченка «Кобзар», в оформленні якого використано малюнки художника Амвросія Ждахи.
  • У номінації «Моя країна» перемогу отримало видавництво «Генеза» за книжку С. Андрющенко та С. Железняк «Звичаї нашого роду. Традиції української кухні».
  • У номінації «Життя славетних» відзнаку отримало дослідження літературознавця Володимира Панченка «Повість про Миколу Зерова» (видавництво «Дух і Літера»).
  • Бестселером року стала книга спогадів українського державного діяча Володимира Горбуліна «Мой путь в зазеркалье. Не только путевые заметки», яка вийшла у ТОВ «Брайт Букс».

Також «кращими» книжками у різних номінаціях стали

роман Леоніда Мосендза «Останній пророк» (ДП ДСВ «Либідь»),
книга Алекса Хавра у перекладі Ольги Кожушко «А потім прийшов Цезар» (видавництво «Фабула»); «Мистецтво війни в ілюстраціях» Джесіки Гейґі у перекладі Марії Козиренко (видавництво «Фабула»), збірка Наталії Мазур «Забавлянки. Віршотворені ігри для спілкування з дитиною, пробудження, годування, купання, масажу», книжка С. Курилова «Сам в океані» (ТОВ «Час Майстрів»), а також збірка вибраних творів одного з найважливіших українських поетів XX–XXI століть Тараса Федюка «Цеглина» (ТОВ «Видавництво «Навчальна книга – Богдан»).

Створено: 11.12.2019
Переглядів: 15457
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.