У Книжковому клубі ВРУ презентували Енциклопедію українського боксу

17 жовтня у парламенті у рамках проекту «Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою» відбулася презентація книги Антона Горюнова «Енциклопедія українського боксу. Золото нації». Про це повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради.

boks2.jpeg boks3.jpeg boks.jpeg

«Золото нації. Ілюстрована історія українського боксу» - це книга про історію й сучасність українського боксу, його становлення і розвиток, знакові події та видатних особистостей. Ви познайомитеся з кар'єрними і життєвими дорогами чемпіонів, пройдете пам'ятними і незвіданими турнірними стежками, відкриєте для себе щось нове і освіжите в пам'яті минуле. Ця книга – безпрецедентне зібрання інформації про все грандіозне в історії українського боксу.

Народний депутат Микита Потураєв на засіданні Клубу привітав усіх присутніх і побажав гостям клубу приємного спілкування, а почесним гостям, – присутнім боксерам – досягнення нових вершин у спорті. Автор книги «Енциклопедія українського боксу. Золото нації» Антон Горюнов розповів про свою роботу над Енциклопедією і наголосив: «Бокс – це найбільш титулований вид спорту в Україні». Автор також поділився враженнями від спілкування з визначними боксерами, він підкреслив: «Сьогодні наша країна має 15 чемпіонів світу, і це дуже вагомий показник на світовому рівні». Участь у засіданні Книжкового клубу взяв також фундатор видавництва «Саміт-Книга» Ігор Степурін.

Як зазначається в повідомленні, учасники Клубу мали можливість поспілкуватися з почесними гостями заходу: президентом Національної ліги професійного боксу України Михайлом Зав’яловим, чемпіонами світу з боксу Віктором Постолом, В’ячеславом Сенченком, Сергієм Дзинзируком, Юрієм Нужненком, інтернаціональним чемпіоном з боксу за версією WBO Денисом Берінчиком.

На засіданнях Клубу вже побували польський письменник Януш Леон Вишневський та культовий український письменник і поет Сергій Жадан.

У нашій книгозбірні можливо ознайомитись з цим виданням:
Горюнов, Антон. Золото нации : иллюстрированная история украинского бокса / Антон Горюнов.– 2-е изд.– Киев : Саммит-Книга, 2018.– 350,[1] с. : ил.

#ОННБ #ONNB #OdesaNatLibrary

Створено: 08.11.2019
Переглядів: 4799
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.