Корупція і недолік свободи. Книга Валлє "Влада і свобода"

Віра Валле: "Я зрозуміла, що корупція пов'язана з недоліком свободи…"

vira_valle-1.jpg vallye.jpg

Людина, з її прагненнями, пристрастями і тривогами, схильністю до добра і зла, у цілому творить долю людства. Одне з визначальних прагнень – досягнення стану свободи. У сучасному світі це устремління знаходить ґрунт для реалізації, визначає зміни у владі. Активним пошукам набуття нового змісту свободи вибору допоможе змістовний та глибокий аналіз Віри Валле у книзі «Влада і свобода», презентація якої відбулася в Одеській національній науковій бібліотеці під час цьогорічного  Інтелект-форуму, складовою якого була ХХ Всеукраїнська виставка-форума «Українська книга на Одещині».

«Коли сталася Революція Гідності, я написала книгу про корупцію і вже не могла зупинитися. Потім вийшла моя друга книга про корупцію, і я зрозуміла, що корупція пов'язана, знаєте, з недоліком свободи, напевно, так, тому далі вийшла книга «Жага свободи». Наступна книга, яка називається «Влада і свобода», є вже якби симбіозом цих всіх ідей», – розповіла Валлє в ефірі 7 каналу.

Авторка книги «Влада і свобода» – дослідниця, глава юридичного відділу, доктор філософії в галузі економіки, письменниця в своїй новій книзі піднімає питання належності влади: що є влада, які передумови її злету і падіння, яка вона сьогодні і кому буде належати завтра?..   Як і попередні сім, це видання написане в форматі науково-популярної літератури нон-фікшн  – жанрі, який високо цінують в Європі і США. 

«Віра працює на стику права, свободи, моралі та інших явищ. Вона мені сподобалася тим, що дуже фундаментальна і в той же час так широко узагальнює деякі речі. Вона молода, креативна і, знаєте, такого рівня, такого масштабу письменників у нас трохи», –зазначив Віктор Ковальський, президент видавничої організації «Юрінком-Інтер». Книжка "Влада і свобода" здобула перемогу  у номінації «Науково-популярне видання»  конкурсу «Краща книга виставки-форуму 2019».

«Що є влада, і які передумови її злету й занепаду? Якою є влада сьогодні й кому вона належатиме завтра? Ми є свідками трансформації влади: переродження її у нову форму, набуття нею нового змісту у різноманітних сферах суспільного життя. Ми спостерігали крах імперій; ми – очевидці «кольорових» революцій, що час від часу спалахують на Земній кулі. Ми бачили падіння могутніх корпорацій-гігантів і дивуємось злету оригінальних стартапів. Нехай прозвучить прощанням з владою минулого реквієм за Нікколо Мак’явеллі. Нехай лунатиме похвальна ода владі – тій, що слугує людині й розширює обрії свободи. Тій, джерелом якої є народ», - зазначається у аннотації.

З книгою «Влада і свобода: реквієм за Нікколо Мак'явеллі» пропонуємо ознайомитись у нашій книгозбірні.

Валлє В. Влада і свобода : реквієм за Нікколо Мак'явеллі / Віра Валлє ; наук. ред. Олександр Порубаєв. – Київ : Юрінком Інтер, 2019. – 231 с.

#ОННБ #ONNB #OdesaNatLibrary

Створено: 08.11.2019
Переглядів: 5337
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.