Новий книжковий проект #bestread: UFuture і BookСhef

В Україні запустять новий книжковий проект #bestread, про що повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу UFuture. Проект займатиметься випуском книжок, що сприятимуть розвитку підприємницької діяльності, зокрема, лідерства й менеджменту. У виданнях також розповідатиметься про історії успішних компаній та біографії їхніх засновників.

kn_proekt.jpg

"Мета співпраці холдингової компанії UFuture і видавництва BookСhef — об’єднати підприємницьку експертизу й успішний досвід книговидавництва. Це надасть змогу добирати літературу відповідно до потреб українського бізнесу, оптимізувати переклад, видання й розповсюдження", — наголосили у холдинговій компанії.

У межах проекту вийдуть друком книжки широкої тематики, що сприятимуть розвитку підприємницьких компетенцій, зокрема, лідерства й менеджменту. Це видання, що даватимуть нові сучасні знання з різних аспектів підприємницької діяльності, розбиратимуть кейси, історії компаній і біографії їхніх засновників, надихатимуть на підприємницьку діяльність і підвищуватимуть її престиж.

Відомо, що однією з перших книг, що вийде друком в рамках #bestread буде "That Will Never Work: The Birth of Netflix and the Amazing Life of an Idea" – історія всесвітньо відомої компанії Netflix від імені співзасновника і першого генерального директора Марка Рендольфа.

Запуск нового книжкового проекту #bestread сприятиме розвитку підприємництва в Україні. Передбачається, що видання матимуть не лише паперову, але й електронну та аудіо-версії.

За новинами спостерігайте на сайті нашої бібліотеки.

#ОННБ #ONNB #OdesaNatLibrary

 

Створено: 07.11.2019
Оновлено: 11.11.2019
Переглядів: 4791
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.