Українських журналістів висунули на премію ЮНЕСКО

ukrains_kih_zhurnalistiv_visunuli_na_premiyu_yunesko.jpg

Кандидатури незаконно засуджених в РФ та Криму українських журналістів Романа Сущенка та Миколи Семени висунули на премію ЮНЕСКО/Гільєрмо Кано. Про це повідомляє Укрінформ.

Висунення здійснили Міністерство інформаційної політики та Міністерство закордонних справ, розповіла перша заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

Вона зазначила, що кожна країна може подати не більше трьох кандидатів на цю премію, а для України нині є надзвичайно важливим, аби Сущенко та Семена були відзначені цієї нагородою.

Всесвітня премія ЮНЕСКО/Гільєрмо Кано за внесок у справу свободи преси була заснована ЮНЕСКО 1997 року в пам’ять про загиблого колумбійського журналіста Гільєрмо Кано. Її присуджують за сприяння свободі преси, особливо, якщо ця діяльність пов’язана з ризиком.

Журі премії складається із 14 осіб: 12-ох призначає генеральний директор ЮНЕСКО, двоє є представниками Фонду імені Гільєрмо Кано. Кандидатів подають генеральному директорові ЮНЕСКО до 31 жовтня поточного року.

Лауреат премії отримує 25 тис. доларів та сувенір. Церемонія вручення відбувається 3 травня в межах проведення заходів Всесвітнього дня свободи друку.

Створено: 11.02.2019
Переглядів: 260
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.