Юлія Джугастрянська – лауреатка премії Рильського - 2018

yuliya_dzhugastryans_ka__laureatka_premii_ril_s_kogo_-_2018.jpg

Премію імені Максима Рильського за 2018 рік присуджено Юлії Джугастрянській за літературний переклад з англійської мови роману Ред’ярда Кіплінґа «Кім». Про це повідомляється на офіційному сайті Держкомтелерадіо.

Юлія Джугастрянська – випускниця кафедри теорії літератури, компаративістики і літературної творчості КНУ ім. Шевченка. Перекладає з англійської художню літературу та публіцистику.

На премію імені Максима Рильського за 2018 рік претендували 11 перекладачів. Також члени комітету вирішили відзначити грамотою Держкомтелерадіо Валерія Кіора, який переклав «Кобзар» Тараса Шевченка румуською мовою.

Премія імені Максима Рильського була заснована 1972 року і відновлена 2013 року за ініціативи Держкомтелерадіо, благодійної організації «Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Українського фонду культури України та НСПУ. Вона присуджується щороку на конкурсних засадах письменникам і поетам за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів або за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу. Звання лауреата премії присвоюється винятково одному номінантові.

Створено: 28.01.2019
Переглядів: 269
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.