Відомі номінанти на здобуття премії Лесі Українки 2018

vidomi-nominanti-na-zdobuttya-premiyi-lesi-ukrayinki-2018.jpg

Став відомим перелік творів, які змагатимуться за премію імені Лесі Українки. Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» за здобуття премії змагатимуться 43 твори сучасних авторів: Івана Андрусяка, Тетяни Майданович, Юлії Драгун, Дари Корній, Василя Лило, Тіни Керолл-Мариниченко, Сергія Лоскота та ін.

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» змагатимуться 13 претендентів. Серед них – оформлення книжок художниками Наталією Нечай, Лесею Носихіною, Михайлом Олександровим, Ольгою Дегтярьовою, Марією Панченко, Федором Лагном, Веронікою Котик та ін.

З повним переліком робіт, висунутих на здобуття премії, можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо.

Премія імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва —присуджується щороку до дня народження Лесі Українки — 25 лютого за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

 

Створено: 16.01.2019
Переглядів: 287
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.