Ілюстрації українських художниць покажуть на Bologna Children’s Book Fair

bologna-childrens-book-fair.jpg

4 січня Bologna Children’s Book Fair (Болонський ярмарок дитячої книжки) оголосив список ілюстраторів, чий доробок буде експонуватися у 2019-му році. До їх числа увійшли 76 ілюстраторів з 27 країн, чиї роботи зможуть побачити відвідувачі Bologna Children’s Book Fair вже цієї весни. Від України до престижного списку потрапили роботи двох художниць – Анни Сарвіри та Ольги Штонди. Про це повідомляється на офіційному сайті Bologna Children’s Book Fair.
Всього ж на розгляд журі Виставки ілюстраторів Болонського ярмарку дитячої книжки цього року надійшли роботи від 2901 художника з 62-х країн. Виставку із Болоньї повезуть до Японії, Китаю та Кореї. Також роботи надрукують у каталозі. Один із учасників отримає премію International Award for Illustration Bologna Children’s Book Fair – Fundación SM. Премія включає грошову винагороду та контракт із іспанським видавництвом SM.
Роботи Анни Сарвіри не вперше експонуватимуться на цій виставці. У 2017-му році її ілюстрації до книжки «Геть дорослих!» також були відібрані на виставку Bologna Children’s Book Fair.
Болонський ярмарок дитячої книги (Bologna Children’s Book Fair) — щорічна літературна виставка, заснована у 1963-му році. Цього року він проходитиме з 1 по 4 квітня і буде вже 56-м за рахунком. Вона має на меті представити основні тренди сучасної світової ілюстрації і відкрити в ній нові імена.

Створено: 16.01.2019
Переглядів: 320
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.