Нагороди IJungle 2018 Illustration Awards

konkursu_ijungle_2018_illustration_awards.jpg

Ілюстратор Тетяна Якунова отримала перемогу у категорії «Commercial» європейського конкурсу IJungle 2018 Illustration Awards із проектом для Mixmax. Завданням було зробити 5 постерів, які відображають 5 головних цінностей компанії, що стосуються командної роботи, взаємоповаги і роботи з клієнтами. Постери повинні були працювати як окремо, так і компонуватися в різних комбінаціях. Про це повідомляє офіційний сайт нагороди.

Це перша міжнародна нагорода художника. До цього вона отримала відзнаки на ADC*UA Awards та Ukrainian Design The Very Best Of.

іJungle випустить книжку з роботами фіналістів аби промотувати переможців серед потенційних замовників, арт-директорів, представників галерей та кураторів.

 iJungle 2018 Illustration Awards – європейський конкурс з ілюстрації, відкритий для ілюстраторів, агентств, студентів та викладачів по всьому світу. iJungle 2018 включає в себе 7 категорій: Book, Editorial, Comics, Commercial, New Talent (Student), Self-Promotion and Video Games Art.

Створено: 11.01.2019
Переглядів: 190© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.