Став відомий лауреат премії ім. Платона Воронька

laureat-premiyi-im-platona-voronka.jpg

Диплом єдиної відзнаки НСПУ за прозову книжку для дітей «Перша доріжка в небо» отримав письменник Анатолій Григорук. Книжка вийшла минулого року у видавництві «Час майстрів». Лауреату премії вручили диплом та грошову винагороду. 

«Перша доріжка в небо» – це збірка оповідань, до якої увійшли 23 повчальні історії, «які могли статися з будь-якою дитиною у будь-який час та у будь-якій країні». «Їхні герої зробили для себе висновки і стали добрішими, співчутливішими, хоробрішими, наполегливішими, а тепер готові навчити цього ж і маленьких читачів», – сказано в анотації.

Премія ім. Платона Воронька – українська щорічна літературна премія НСПУ в галузі літератури для дітей. Премію заснували 2018 року. Її присуджують у двох номінаціях: найкраща поетична книжка для дітей українською мовою та найкраща прозова книжка для дітей українською мовою. На здобуття премії висувають авторські книжки для дітей, що вийшли друком упродовж двох попередніх років, але не пізніше ніж за три місяці до їх висунення на премію. Премію не присуджують за книжки, відзначені іншими літературними всеукраїнськими преміями.

Створено: 24.12.2018
Переглядів: 291
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.