«Велика українська енциклопедія»: онлайн-доступ

logotip_velikoyi_ukrayinskoyi_enciklopediyi.jpg

«Енциклопедичне видавництво» запустило онлайн-версію «Великої української енциклопедії». Сайт позиціонується організацією як універсальна науково-популярна мультимедійна енциклопедія з ілюстративним матеріалом, а також аудіо та відео. Про це повідомляє прес-служба видавництва. 
«Велика українська енциклопедія» — багатотомне (орієнтовно в 30 томах) видання, підготовка якого в паперовій та електронній версіях триває з 2013 року. Заплановано близько 80 тисяч статей. У 2016 році вийшов друком перший том «Великої української енциклопедії» (А-Акц). Проект реалізовуватиметься до 2026 року.
Концепція видання зорієнтована на сучасне наукове осмислення картини світу, історії людської цивілізації та внеску в неї українського народу. У ВУЕ обіцяють представити найвидатніші події та постаті світової історії, науки, культури, мистецтв та інших сфер людської діяльності, інтерпретувати найважливіші відкриття, розповісти про суспільні інституції та господарські структури, що вплинули на долю світу й народів, і відобразити рух політичних, культурних та наукових ідей. Наразі оцифровано невелику частину матеріалу енциклопедії. Портал містить чотири рубрики: «Персоналії», «Природа», «Цивілізація», «Галузі знань».
Організатори також запрошують усіх охочих долучитися до створення статей: на сайті є форма для подачі на авторство.

Створено: 19.12.2018
Переглядів: 294
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.