Цьогорічний переможець премії імені Юрія Шевельова

peremozhec-premiyi-imeni-shevelova.jpg

Журналіст та письменник Володимир Єрмоленко став лауреатом премії імені Юрія Шевельова. Письменник отримав нагороду за свою книгу «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ століть» (видавництво «Дух і літера»). Про це повідомляє Український ПЕН-центр.

Цього року на розгляд журі надійшло 16 заявок. Дійшли до фіналу та претендували на премію також Віталій Пономарьов з книгою «Історія на власній шкірі» та автор «Церебро» Андрій Бондар.

Премія імені Юрія Шевельова — нагорода за художню та наукову українську есеїстику, опубліковану протягом останнього року. Нагорода названа на честь Юрія Шевельова, який започаткував модерну українську есеїстику. Премію заснували у 2013 році Український центр Міжнародного ПЕН-клубу, Києво-Могилянська Бізнес-Школа, видавництво «Дух і Літера» та Український науковий інститут Гарвардського університету. Премію вручають у день народження дослідника української літератури Юрія Шевельова — 17 грудня. Переможець отримує статуетку Бронзового Ангела, грошову премію та дипломом лауреата.

Створено: 18.12.2018
Переглядів: 182
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.