Новий конкурс на найкращий книжковий дизайн

ukrainian_young_book_design_awards.jpg

Видавництво «Основи» та дизайн-студія Hooga.design започаткували новий конкурс із книжкового дизайну – Ukrainian Young Book Design Awards.
За їхніми словами, конкурс має стати платформою для відкриття нових імен у книжковому дизайні та допомогти талановитим початківцям заявити про себе. До участі в конкурсі запрошують учасників зі всього світу. Організатори прагнуть ввести український книжковий дизайн у світовий контекст, оскільки головна мета конкурсу – дати платформу для нових імен: для учасників встановили обмеження у віці (14-30 років).
Переможців визначать у 4-х номінаціях:
візуальна концепція (судді оцінюватимуть візуальну концепцію цілої книжки);  
макет і верстка, серія ілюстрацій, обкладинка.
Також буде визначений володар гран-прі.
Переможці отримають грошові призи та подарунки. Планується виставка з найкращими роботами, яка буде доступною для всіх охочих.
Участь у конкурсі є безкоштовною. Подаватися на конкурс мають безпосередньо дизайнери. Конкурсна робота має бути лише макетом книжки, якої ще немає у друкованому вигляді. Під час реєстрації учасник повинен додати до заявки файл із заверстаною роботою, зробленою відповідно до технічних вимог конкурсу. Усі вимоги та умови невдовзі будуть розміщені на офіційному сайті конкурсу.
Прийом заявок учасників розпочнеться 21 січня 2019 року і триватиме до 24 березня. 14 квітня журі оприлюднить список фіналістів. 20 квітня, під час офіційної церемонії, оголосять переможців конкурсу. До складу журі увійдуть дизайнери з України та інших країн Європи, а також представники бізнесу та креативних агентств.

Створено: 10.12.2018
Переглядів: 251
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.