Оголошені переможці конкурсу «Краща книга України»

krasha-kniga-ukrayini.jpg

Журі Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України» визначило переможців 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.
Гран-прі конкурсу присуджено видавництву «Фенікс» за повнокольорове видання у двох книгах українською мовою Нового Завіту – Євангеліє і Апостол.
У номінації «Моя країна» перемогу отримало видавництво «Фоліо» за твір Тимура і Олени Литовченків «Книга жахіття: 1932-1938».
У номінації «Життя славетних» відзнаку отримало «Видавництво Старого Лева» за книжку Віри Агеєвої «Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета».
Бестселером року став роман Андрія Цаплієнка «Стіна», який вийшов у «Видавництві Старого Лева».
Також «кращими» книжками у різних номінаціях названо видання Романи Романишин та Андрія Лесіва «Я так бачу»; збірку поезії Олега Каданова «Не я, а той»; книгу Петра Кралюка «Півтори тисячі років разом. Спільна історія українців і тюркських народів»; роман Віри Китайгородської «Обличчям до стіни»; білінгвальне видання «Райнер Марія Рільке. Сто поезій у перекладі Мойсея Фішбейна»; видання Людмили Лапшиної «Перлини нашої планети».
Цього року для участі у конкурсі у 10 номінаціях надійшло 122 роботи від 44 видавців. За словами організаторів, конкурс проводиться з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання.
Вручення дипломів переможцям Конкурсу відбудуться у грудні цього року під час проведення Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти».

Створено: 26.11.2018
Останнє оновлення: 28.11.2018
Переглядів: 99© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.