Оля Гнатюк отримала премію польського ПЕН-клубу

olya_gnatyuk.jpg

Польський українознавець та перекладач Оля Гнатюк стала лауреаткою премії Польського ПЕН ім. Ксаверія та Мечислава Прушинських. Про це повідомляється на сайті PEN Ukraine.

Премію вручають за видатні твори у жанрах художнього репортажу, оповідання та літературної есеїстики. Церемонія вручення нагороди відбудеться 8 листопада у варшавському Будинку літератури.

Оля Гнатюк – польська дослідниця в галузі українознавства, перекладачка та популяризаторка української літератури. Співробітник Інституту славістики Польської Академії Наук, професор НаУКМА, голова Товариства промоції української культури в Польщі та польської в Україні. Авторка книжок: «Бунт покоління. Розмови з українськими інтелектуалами» (спільно із Богумілою Бердиховською), «Прощання з імперією. Українські дискусії про ідентичність»«Відвага і страх» та ін.

 

Створено: 30.10.2018
Переглядів: 316
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.