Українська письменниця та ілюстратор номіновані на премію Астрід Ліндгрен

5-premiya_astrid_lindgren.jpg

Українська письменниця Зірка Мензатюк та ілюстратор Кость Лавро потрапили до списку кандидатів на Меморіальну премію імені Астрід Ліндгрен (ALMA) за 2019 рік. Про це повідомляється на сайті нагороди.

Претендентів на премію оголосили 11 жовтня на Франкфуртському книжковому ярмарку. Загалом номіновано 246 кандидатів із 64 країн – письменників, ілюстраторів, популяризаторів читання та навіть організації. Лауреат буде оголошений 2 квітня наступного року.

Меморіальна премія імені Астрід Ліндґрен — шведська премія за досягнення в літературі для дітей та юнацтва. Її заснував шведський уряд 2002 року з метою посилити інтерес до дитячої літератури у світі і зробити її доступнішою для дітей. Премію вручають щороку. Призовий фонд – 5 млн шведських крон (450 тис. євро).

Лауреатами премії можуть стати письменники, ілюстратори чи організації з усього світу, незалежно від мови чи національності. Їхні твори повинні мати високий художній рівень та відповідати гуманістичним ідеалам і цінностям, що їх демонструє творчість Астрід Ліндґрен. 

Створено: 17.10.2018
Переглядів: 278
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.