Переможці конкурсу “BookForum Best Book Award”

bookforum-best-book-award.jpg

20 вересня 2018 р. у Львівській національній філармонії оголосили результати книжкової премії – Book Forum Best Book Award. Загалом на конкурс було подано 508 видань від 103 видавництв, а журі засідало у трьох містах: Києві, Харкові та Львові. Переможців премії оголошено на офіційному сайті Book Forum (Форум видавців).

Гран-Прі цьогорічної премії отримали Андрій Гречило та Богдан Завітій за книжку «Наш герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення».

Крім цього оголосили переможців у 16 номінаціях: 

 Спеціальну відзнаку «Свобода» — за розкриття ідеї свободи як однієї з основних цінностей отримав Станіслав Асєєв (Васін) за книжку «В ізоляції. Дописи про Донбас». 

Спеціальну відзнаку «Місто», яку надали три міста, в яких відбулися цьогорічні засідання Малих Журі – Львів, Київ та Харків — отримали: 

 Також присуджено спеціальні номінації.

Спеціальну відзнаку від Львівської області отримав капелан, отець Орест Роман за книжку «Прагнення волі».

За визначний талант, вагомий внесок в розвиток видавництва української книги нагородили Мирослава Дочинця за книжку «Якщо послухати мудреців».

Українська бібліотечна асоціація відзначила книжку «Антологія дисидентства». 

Від організаторів спеціальні відзнаки отримують такі книги:

Від Голови Журі Богдана Тихолоза спеціальну відзнаку отримає книга «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть», автор – Володимир Єрмоленко.

Спеціальну відзнаку секретаря журі Катерини Крамар отримує книга «Бджоли», автор Пйотр Соха.
Спеціальну відзнаку від координаторки проектів ГО «Форум видавців» Анни Батищевої отримує книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту», автор: Глотов С.

Спеціальні відзнаки від президента ГО «Форум видавців» Олександри Коваль отримують книги:

Конкурс на отримання премії Book Forum Best Book Award (до 2017 року – «Найкраща книга Форуму видавців») заснований у 1995 році і традиційно проводиться в рамках Міжнародного книжкового форуму видавців у Львові (відтепер – Book Forum).

Створено: 28.09.2018
Переглядів: 177
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.