Визначено лауреатів премії «Українська книжка року»

poroh.jpg

19 вересня 2018 р. Президент України підписав указ про присудження щорічної премії «Українська книжка року». Про це повідомляє Держкомтелерадіо.

 Премію присудили у трьох номінаціях: 

  • «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» премію отримав Микола Жулинський– за книжку «Моя Друга світова: роман-хроніка в голосах» («Ярославів Вал», 2016).
  • «За вагомий внесок у розвиток українознавства» премію присудили книжці «Євангеліє Бучацьке», упор. Д.В. Степовик («Дніпро», 2016).
  • «За сприяння у вихованні підростаючого покоління» премією відзначили книжку «Шалахмонеси» Г.А. Фальковича («Дух і Літера», 2016).

Премією президента «Українська книжка року» відзначають авторів, видавництва та видавничі організації, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи. На здобуття премії висувають книжки українською, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Диплом лауреата премії видається кожному зі співавторів твору. Лауреатам премії виплачується грошова частина премії, розмір якої становить 100 тис. грн. При цьому 50% виплачують авторові і 50% – видавництву або видавничій організації.

 

 

Створено: 27.09.2018
Переглядів: 221
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.