Одеса в очікуванні IV Між­народ­ного лі­те­ра­тур­ного фести­валю

mizhnarodnij-literaturnij-festival.jpg

25 вересня 2018 р. о 16.30 на Потьомкінських сходах очікується відкриття IV Міжнародного літературного фестивалю в Одесі. Фестиваль, який триватиме до 30 вересня, передбачає насичену програму за участі понад трьох десятків іменитих гостей із різних країн. Серед авторів, які представлятимуть Україну – Оксана Забужко, Сергій Жадан, Борис Херсонський. Серед закордонних гостей – Штефан Цвайфель, Феліцітас Гоппе, Маренте де Моор та інші.

Мета фестивалю – підкреслити культурний вплив Одеси, полікультурність цього міста та сприяти зміцненню зв’язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу. Це відображено в програмі фестивалю, що приділяє увагу не тільки східноєвропейським темам і регіону Чорного моря в цілому, але й ширшим, міжнародним масштабам.

Фестиваль буде проводитись двома мовами: тексти зарубіжних авторів будуть читатися мовою оригіналу і в українському перекладі. Дискусії будуть супроводжуватися синхронним або послідовним перекладом. Головна частина програми буде проходити в Одеському літературному музеї.

Детальніше з програмою можна ознайомитися на офіційному сайті фестивалю.

Створено: 13.09.2018
Переглядів: 161© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.