Український проект отримав дизайнерську премію Red Dot

charlza-bukovski-otrimav-dizajnersku-premiyu-red-dot.jpg

Українське рекламне агентство Tought Slate Design отримало премію Red Dot за дизайн проекту  Charles Bukowski Glitch Book.  Про це повідомляється на офіційному сайті агенції.

Charles Bukowski Glitch Book — це проект перевидання збірки Чарлза Буковскі «Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument until the Fingers Begin to Bleed a Bit», яка вийшла ще у 70-ті роки XX ст. Книжка вийде друком у видавництві «Люта справа».

Генрі Чарлз Буковскі — американський поет, романіст, новеліст польсько-німецького походження. Прибічник естетики, що розвивали бітники, богемні кола Америки 40-60-х — представники так званої «натуралістичної» школи. Автор відзначався небаченою продуктивністю, написавши тисячі віршів, сотні коротких оповідань та шість романів, що в кінцевому підсумку вийшло на 110 книжок у друкованому вигляді.

Red Dot Design Award — щорічна нагорода у галузі дизайну, яка вручається «Центром дизайну землі Північний Рейн—Вестфалія», що знаходиться у місті Ессені (Німеччина).

Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення у дизайні товарів широко вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.

Номінація проводиться у 3-х категоріях: промисловий дизайн, комунікаційний дизайн, концептуальний дизайн.

Створено: 28.08.2018
Переглядів: 157© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.