В очікуванні Франкфуртського книжкового ярмарку

frankfurts_kij_knizhkovij_yarmarok.jpg

Взяти участь у цьогорічному Франкфуртському книжковому ярмарку на національному українському стенді зголосилися 16 видавництв. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури України.

Серед учасників національного стенду будуть представлені такі видавництва: ВСЛ, КСД, «Наш формат», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Навчальна книга – Богдан», Book Chef, «Фонтан казок», «САМІТ-Книга», «КМ-Букс», «Перун», «Брайт Букс», «Либідь», «АРТ НЕЙШН», «Маміно», «Фоліо» та Агенція культурного розвитку.

Учасниками культурної програми стануть українські письменниці Катерина Калитко та Вікторія Амеліна, літературний критик Євгеній Стасіневич, український та американський історик Сергій Плохій та інші.

На ярмарку буде презентовано експозицію українських видавців, книжки найкращого книжкового дизайну Книжкового Арсеналу та плакати ілюстраторів, які увійшли до каталогу українських книжкових новинок для іноземців, укладеного Інститутом книги.

Національний український стенд на ярмарку у Франкфурті цього року займе площу у 140 кв. м. Над концепцією стенду працював медіахудожник Андрій Лінік. Гаслом українського стенду стане фраза Senses of Ukraine / ВідЧУТИ Україну. Концепція стенду – це 5 відчуттів, за якими ми зможемо побачити, почути Україну

Нагадаємо, що 70 Франкфуртський книжковий ярмарок пройде 10-14 жовтня. Почесним гостем цього року виступить Грузія. У межах ярмарку пройде 4 тис. подій, заходи проведуть на 17 сценах. Очікують, що ярмарок відвідає 172 тис. читачів, 10 тис. журналістів та блогерів, 7 тис. 300 учасників. У ярмарку візьме участь 102 країни. 

Створено: 16.08.2018
Переглядів: 238© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.