Таня Малярчук отримала премію імені Інґеборґ Бахманн

tanya_malyarchuk.jpg

Українська письменниця Таня Малярчук стала переможницею німецькомовної літературної премії імені Інґеборґ Бахманн (Ingeborg-Bachmann-Preis). Про це повідомляється на сайті премії.

Престижну літературну винагороду авторка отримала за твір Frösche im Meer («Жаби у морі»). Текст, що став першим німецькомовним художнім твором Тані Малярчук, висвітлює брак цікавості молодого покоління до родичів похилого віку, а також проблеми соціальної нерівності, ксенофобії та байдужості до природи в суспільстві.

Разом ще з 13 авторами Таня Малярчук читала свій твір у прямому ефірі. Переможця визначало журі, але слухачі також могли проголосувати за автора, який найбільше припав їм до вподоби. Читання в прямому ефірі подивилися 300 тисяч осіб.
Премія імені Інґеборґ Бахманн (Ingeborg-Bachmann-Preis) заснована 1977 року на честь однієї із найзнаменитіших австрійських письменниць. Переможця визначають протягом триденних читань, які проходять у австрійському місті Клагенфурт. Кожен із 7 членів журі подає двох кандидатів на премію. Учасники читають німецькомовні тексти, які раніше не публікувалися.

Створено: 10.07.2018
Переглядів: 234
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.