Володимир Рафєєнко отримав Вишеградську літературну премію

volodimir_rafeenko.jpg

Цьогорічним переможцем Вишеградської літературної премії Східного партнерства (Visegrad Eastern Partnership Literary Award) став письменник і журналіст Володимир Рафєєнко. Нагороду було вручено за роман 2017 року «Довгі Часи». Про це повідомляється на сторонці Visegrad Eastern Partnership Literary Award у Facebook.
Серед номінантів на премію були й інші автори з Україні: Оксана Кісь з книжкою «Українки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти», Сергій Жадан з романом «Інтернат», Мирослав Дочинець з книжкою «Мафтeй. Kнига написана сухим пeрoм», Артем Чех з «Точкою нуль», Катерина Калитко з «Землею загублених, або Маленькими страшними казками» та Мирослав Лаюк з дебютним романом «Баборня».
Вишеградською літературною премією нагороджуються автори поезій, художньої та наукової літератури країн Східного партнерства (Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України). Проект Східного партнерства ставить за мету створити платформу для співпраці між інтелектуалами, які діють на літературному полі пострадянського простору, підтримати відомі постаті культури та ідею свободи літературної творчості.
Нагадаємо, що два роки тому цю премію отримала Софія Андрухович за роман «Фелікс Австрія». 

Створено: 10.07.2018
Переглядів: 260
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.