Наталя Іваничук отримала найвищу відзнаку Короля Норвегії

orden.jpg

Українська перекладачка Наталя Іваничук отримала Королівський Норвезький орден Заслуг – державну нагороду Норвегії. Вона була відзначена за свою перекладацьку діяльність та значний внесок у розвиток норвезько-українських взаємин. Про це Наталя Іваничук повідомила на своїй Facebook-сторінці:

«Майже місяць тримаю у собі секрет, але далі вже несила.

Я отримала найвищу відзнаку Короля Норвегії за свою перекладацьку діяльність і значний внесок у розвиток норвезько-українських культурних взаємин. Пишаюся страшенно!!!!!!!»

Королівський Норвезький орден Заслуг був заснований королем Олавом V 1985 року. Він надається іноземним та норвезьким громадянам як нагорода за видатну службу в інтересах Норвегії. Вручення нагороди відбудеться 4 червня у посольстві Королівства Норвегії в Києві.

Наталя Іваничук — українська перекладачка, член Національної спілки письменників. Перекладає з норвезької, німецької та шведської мов. У її перекладі з норвезької вийшло безліч книжок. Зокрема: Гальтунг Юган «Політична етика Ганді», Ульманн Лінн «Поки ти заснеш», Юстейн Ґордер «Помаранчева дівчинка», Б'єрнстьєрне Б'єрнсон «Норвезька сторона», Ніна Елізабет Ґрьонтведт «Привіт, це я! Не покидайте мене…» та ін.

Створено: 29.05.2018
Переглядів: 260© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.