Одесит отримав престижну літературну премію

1383902_1410119.jpg

Одесит Валерій Пузік отримав престижну літературну премію «Смолоскип» за книгу «Моноліт». Валерій Пузік пройшов АТО, пробував себе в якості художника, а також з 20 років пише прозу. Автор зізнається, що премія стала для нього несподіванкою. Також, у 2017 році, митець став лауреатом Першого всеукраїнського конкурсу найкращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника.

Переможців 25-го літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» нагородили під час урочистої церемонії, що відбулася 25 квітня в Колонній залі Київської міської ради. Перші премії цього року знову не присуджували. Про це повідомляє офіційний сайт видавництва.

Видавництво «Смолоскип» було створено в еміграції. Після здобуття Україною незалежності, перенесло свою діяльність на батьківщину. У США «Смолоскип» видавав дисидентську і правозахисну літературу, а також твори українських письменників, репресованих сталінським режимом. В Україні «Смолоскип» видає дебютні книги молодих авторів. З 1993 року «Смолоскип» проводить конкурс для українських літераторів. До розгляду приймають написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей. Підсумки конкурсу підводять раз на рік, у квітні. Допустимий вік учасників визначається як 18-35 років (поезія) та 18-40 років (проза).

Створено: 02.05.2018
Переглядів: 254© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.