Україна вперше представлена на книжковому ярмарку в Абу Дабі

abu_dhabi_international_book_fair_logo_final.jpg

Цього року Україна вперше буде представлена окремим стендом на найбільшому в арабському світі книжковому ярмарку Abu Dhabi International Book Fair (ADIBF). Про це повідомляє Міністерство культури України.
Ярмарок пройде 25 квітня – 1 травня 2018 р. під патронатом Спадкоємного принца Абу Дабі М. Аль Нагаяна. Організатор – Управління туризму та культури Абу Дабі.
Україна відправляє на ADIBF п’ять видавництв: «Дуліби», «Нора-Друк», «Елвік», «Ранок» та «Видавництво Анетти Антоненко». Крім цього, деякі видавництва нададуть книжки для представлення на стенді.
У програмі виставки запланована презентація арабомовних виданнь поетичної збірки Івана Франка «Зів’яле листя», «Бейрутських оповідань» Агатангела Кримського та автограф-сесія Марини Гримич з її новим романом на близькосхідну тему «Ажнабія на червоній машині».
Також у програмі української делегації заплановані зустрічі українських та арабських видавців з питань співробітництва у галузі книговидання.
Книжковий ярмарок в Абу Дабі вперше було організовано 1981 року як Ісламський книжковий ярмарок, а в 1986 році він перетворився на Міжнародний книжковий ярмарок Абу Дабі. Він став спільною ініціативою Управління туризму та культури Абу Дабі і Франкфуртського книжкового ярмарку. З 1993 року захід проводиться в Національному виставковому центрі на щорічній основі і виступає платформою для встановлення зв’язків між видавцями, дистриб’юторами, агентами у сфері книговидавництва, а також культурними організаціями та представниками ЗМІ. Цього року у заході візьме участь 1 тис. 320 підприємств із 65 країн світу, які представлятимуть більше 500 тис. одиниць книжкової продукції. Очікується, що захід відвідає близько 300 тис. осіб.

Створено: 24.04.2018
Переглядів: 262© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.