Оголошено переможця Вроцлавської поетичної премії «Сілезіус»

zadura-e1523279625881.jpg

Переможцем премії «Сілезіус», у номінації «За досягнення в житті», став Богдан Задура — поет, прозаїк, перекладач і головний редактор польського літературного журналу Tworczość. Про це повідомляється на офіційному сайті премії «Сілезіус» (Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius).

Богдан Задура — перекладач багатьох українських письменників на польську мову, включаючи Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Дмитра Павличка, Наталку Білоцерківець та інших. Поезію Богдана Задури «Поет розмовляє з народом» було видано українською мовою в видавництві «Фоліо» в 2007 році. Також Богдан Задура був лауреатом «Сілезіус» в номінації «Книжка року» у 2011 році.

Вроцлавська поетична премія «Сілезіус» (Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius) — польська літературна нагорода, яку присуджують під час літературного фестивалю у Вроцлаві. Нагороду вручають за трьома категоріями: за досягнення в житті, дебют і книгу року. Окрім призових коштів, автори отримують статуетку «Silesius». Вроцлавська поетична премія «Silesius» цьогоріч вручається в одинадцяте.

Створено: 18.04.2018
Переглядів: 189© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.