Конкурс імені Костянтина Паустовського

paustovskij.jpg

Розпочався прийом творів на здобуття щорічної літературної муніципальної премії  імені К. Паустовського, повідомляє офіційний сайт міста Одеси.

Роботи на конкурс приймаються з 10 квітня до 10 травня 2018 р. Підведення підсумків відбудеться 23 травня, а нагородження переможців – 31 травня, в день народження письменника.

Метою літературного конкурсу є підвищення інтересу до нових книг вже відомих і популярних поетів і письменників нашого міста, а також підтримка молодих талановитих літераторів. Переможці конкурсу отримують дипломи та грошові премії.

Конкурс проводиться в номінаціях «Проза», «Поезія», «Популяризація творчості Константина Паустовського» та «Краєзнавство». 

К.Г. Паустовський — один з багатьох письменників XX століття, який присвятив нашому місту  свої твори, з якими можна ознайомитись в нашій бібліотеці.

Створено: 16.04.2018
Переглядів: 169© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.