Конкурс «Найкращий книжковий дизайн»

2.jpg

2 червня 2018 р. в Україні оберуть найкрасивіші книжки року. Конкурс проводиться вже втретє. Організатори: Goethe-Institut в Україні, «Книжковий Арсенал» та «Читомо». Підтримку проекту здійснюють Франкфуртський книжковий ярмарок і фонд Buchkunst. Про це повідомляється на сайті Мистецького Арсеналу.

До 22 травня українські видавництва можуть подавати на конкурс книжки, створені українськими дизайнерами чи ілюстраторами і надруковані в період з квітня 2017-го по травень 2018-го.

Восени переможців конкурсу на кращий книжковий дизайн покажуть на українському національному стенді у Франкфурті. Потім ці видання увійдуть до колекції «Найкрасивіші книги світу», яку формує Фонд «Мистецтво книги» та презентує на Лейпцизькому книжковому ярмарку.

Минулого року переможцем у категорії «Проза та поезія» стала книжка Олени Гусейнової «Супергерої», дизайн якої виконала творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів).  У категорії «Дитяча книга» перемогло видання «Голосно, тихо, пошепки» «Аґрафки». З цими книгами можна ознайомитись у нашій бібліотеці. Найкращою «Мистецькою книгою» визнали «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics» (дизайн Дмитра Яринича, фото Євгена Нікіфорова). Також це видання отримало Гран-Прі конкурсу.

Створено: 03.04.2018
Переглядів: 134© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.