Енн Епплбаум отримала премію Гелбера за книжку про Голодомор

enn-epplbaum-otrimala-premiyu-gelbera-za-knizhku-pro-golodom.jpg

Лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум отримала премію Гелбера за книжку «Червоний голод: війна Сталіна проти України». Про це повідомляє офіційний сайт премії.

Вручення премії відбудеться 17 квітня 2018 року в канадському місті Торонто, де Енн Епплбаум проведе також публічну лекцію.

«Червоний Голод» Енн Епплбаум – це прекрасно написана книжка, яка говорить про одну з найважливіших глобальних проблем. Сьогодні голод має не лише природні причини, він також є результатом навмисного відбору, який впроваджується лідерами держав. Тож цю книжку мають прочитати всі», – заявив голова журі Дженніс Штайн.

Премія Лайонела Гелбера вручається за кращу книгу англійською мовою з питань міжнародної політики, метою написання якої є поглиблення публічних дебатів з важливих міжнародних питань. Премія заснована в 1989 році канадським дипломатом Лайонел Гелбером. Нагорода щорічно вручається у партнерстві з журналом Foreign Policy і Школою глобальних відносин імені Мунка. Переможець отримує грошову премію у розмірі 15 тисяч доларів.

Енн Епплбаум – оглядачка журналу «The Washington Post», професор Лондонської школи економіки. Авторка книжок «Залізна завіса» та «Гулаг». Лауреатка премії «Кундлі», фіналістка премії «Лайонель Гелбер» та нагороди «Національна книжка», а також лауреатка Пулітцерівської премії в галузі загальної художньої літератури та фіналістка за трьома іншими головними призами.

Інформація та фото — Читомо, ЛітАкцент

Створено: 21.03.2018
Переглядів: 136© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.