Визначено лауретата премії імені Шолом-Алейхема - 2018

boj_pijama_rew2_0.jpg

2 березня 2018 р. в Києві відбулася церемонія нагородження переможців премії імені Шолом-Алейхема. Лауреатом нагороди за найкращий переклад став перекладач Віктор Шовкун, якого журі премії відзначило за переклад книжки «Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна.

«“Хлопчик у смугастій піжамі” – книга, яка може стати класикою літератури, і зокрема в українському перекладі. І Віктор Шовкун надзвичайно добре впорався із перекладом книжки для українського читача», — прокоментувала представниця комітету премії Олександра Уралова.

Премія імені Шолом-Алейхема вручається за найкращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів, сприяють поширенню позитивного іміджу України у світі. З 2018 року премію присуджують щороку, а не раз на три роки, як раніше.

Створено: 13.03.2018
Переглядів: 162© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.