← ЗНО, навчальна література (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Михайлуца М. І. Історія України і її державності: осучаснений погляд : навч. посіб. / Микола І. Михайлуца, Олена П. Шипотілова ; Одес. нац. морський ун-т. – Вид. 2-ге, допов. – Херсон : Олди-плюс, 2018. – 172 с.

Анотація

Навчальний посібник, який отримав суттєве доповнення безпосереднім вибором українців у ході Революції Гідності, подає сконцентрований і виважений варіант історичного минулого України, без замилування і прикрас, без ідеологічних інтерпретацій і політичної кон’юнктури. У посібнику, з метою поглиблення деяких моментів історії і державності, сконцентровано увагу читача на дискусійних подіях, подано думку сучасних науковців, запропоновано словник термінів, категорій, історичних постатей. Хронологічні межі охоплюють історичний час від давнини до сьогодення. До кожної з тем запропоновано наукову та навчальну літературу, а також питання для узагальнюючого закріплення вивченого матеріалу.

Видання розраховане передусім на студентів технічних вишів, коледжів і ліцеїв, для усіх, хто намагається силуетно оволодіти концепцією історії та державності України.