← ЗНО, навчальна література (за жовтень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Дерех З. Д. Тестові питання для кандидатів у водії транспортних засобів категорій "A1", "A", "C1", "C", "D1", "D", "BE", "C1E", "CE", "D1E", "DE" відповідно до вимог Європейської Директиви. Білети / Зіновій Дмитрович Дерех, Юрій Євгенович Заворицький. – Київ : Арій, 2018. – 119 с. : іл. – (Бібліотека автомобіліста).

Анотація

У книзі наведено набір питань у вигляді білетів, що розроблені на основі чинних Правил дорожнього руху, нормативних документів у галузі безпеки дорожнього руху і дисциплін, що передбачені програмою підготовки за спеціальністю «водій мото-, автотранспортного засобу». Перелік теоретичних знань кандидатів у водії визначено Директивою 2006/126/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 20.12.2006 р. про посвідчення водія, якою уніфікуються мінімальні вимоги до іспитів на право керування транспортними засобами, а також проектом Закону України № 5184 від 26.09.2016 р. «Про дорожній рух та його безпеку». У кінці книги наведено таблицю правильних відповідей.

Білети, що містяться у книзі, можуть бути використані для оцінювання знань кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів залежно від категорії.