Клуб цікавих зустрічей

30 січня відбулося чергове засідання "Клубу цікавих зустрічей". Лектор - мистецтвознавець, співробітник Одеського музею західного і східного мистецтва Олена Садикова. Коло слухачів складали студенти технічного коледжу Академії харчових технологій.

На фото: Олена Садикова під час зустрічі.

Твори Дюрера: Автопортрет. 1500; «Битва ангелів». Із серії «Апокаліпсис». Гравюра на дереві.

Ознайомча лекція була присвячена темі німецького Відродження у мистецтві і стала другою у циклі лекцій по темі Відродження (перша знайомила з італійським Ренесансом). Серед слухачів - студенти технічного коледжу Академії харчових технологій. Особливу увагу приділили німецькому художнику і графіку, одному із фундаторів мистецтва німецького Відродження Альбрехту Дюреру (1471-1528).

Олена Садикова розповіла про життєвий і творчий шлях художника, познайомила з його творчим спадком. Демонструвалися слайди творів Дюрера, а також репродукції з альбомів, представлених на ілюстративно-книжковій виставці, підготовленій працівниками довідково-інформаційного відділу. У сукупності це дало змогу студентам наглядно побачити всю красу і глибину творів художника.


Створено: 28.01.2013
Переглядів: 1676
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.