Літературна вітальня «Поезія – це завжди неповторність…» від поетів Одеси – міста літератури ЮНЕСКО. Анонс

afisha.jpg

14 лютого о 18.00 в Одеській національній науковій бібліотеці під час Великої Одеської Бібліоночі, присвяченої Міжнародному дню дарування книг та Дню всіх закоханих, відбудеться літературна вітальня «Поезія – це завжди неповторність…» від поетів Одеси – міста літератури ЮНЕСКО.

Долучайтесь до світу поетичного слова з нами – послухайте сучасну українську поезію від талановитих одеських поетів – віртуозів українського слова. Їх життєстверджуюча поезія, що проростає крізь буденність воєнного лихоліття, вселяє віру в перемогу, надихає, зачаровує щемливими рядками любові до Вітчизни, родини, коханої людини… Поезія – це завжди неповторність. Вона допомагає побачити щось незвичайне в повсякденних речах, у тому, що оточує нас… І вчить нас любити.

Читайте поезію! Вона подарує вам неповторні емоції, запалить вогнем надії, окрилить душу любов’ю, підтримає бойовий дух…

Запрошуємо на літературну вітальню «Поезія – це завжди неповторність…», що відбудеться 14 лютого о 18.00, у відділі краєзнавства «Одесика».

Бібліоніч об’єднує українських віршувальників, літераторів, романтиків, книголюбів!

Створено: 12.02.2024
Переглядів: 246
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.