Презентація збірника «Волошкові оповідки» за участі автора – Сергія Волошина. Анонс

voloshkovi-opovidki.jpg 

Місце проведення: Центральна міська бібліотека імені І.Я. Франка (Книжковий провулок, 1а)

Дата проведення: 9 червня о 14.00

Під час XXIІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбудеться презентація літературно-художнього видання для дорослої читацької категорії «Волошкові оповідки» (Київ : Ліра-К, 2023) за участі його автора.

Сергій Волошин народився на Житомирщині, закінчив Київський педагогічний університет. За фахом – вчитель географії та біології, кандидат економічних наук.

Довгий час працював у міністерстві, потім у службі з надзвичайних ситуацій.

У 2019 році переїхав із Києва, ближче до моря у Чорноморськ. Це і стало поштовхом до написання «Волошкових оповідок».

Книжка складається з близько двохсот оповідок про кумедні обставини нашого життя, прочитавши їх кожен може згадати власні історії, свої емоції та переживання. Автор не ставив перед собою мету перевернути світ і людей, а просто хотів подарувати гарний настрій.

Збірник гумористичних оповідок про життя звичайного мешканця нашої прекрасної України піднімає настрій та особливо смакує до запашного вранішнього вогнистого горнятка кави. Може й до чаю. Книга легко читається, описані гумористичні історії мимоволі викликають усмішку.

Якщо говорити про смак та аромат книжки, то маємо багатогранне сполучення тонких, ніжних натяків та досить таки приємний, хоч і терпкий смак читання.

Сергій Волошин є також автором двох дитячих книжок - «Подорож “Пройдисвіта”» та «Чарівний відпочинок єнотика Германа».

Створено: 06.06.2023
Оновлено: 08.06.2023
Переглядів: 756
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.