XXIІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині». Презентація науково-популярного видання «Історія Волині». Анонс

 prezentaciya.jpg

У рамках ХХІІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 10 червня о 15.30 у Головному читальному залі ОННБ відбудеться презентація науково-популярного видання  «Історія Волині» (Суми : Унів. кн., 2023). До презентації онлайн долучаться керівник авторського колективу і науковий редактор, професор кафедри історії України та археології Волинського національного університету ім. Лесі Українки, кандидат історичних наук Микола Михайлович Кучерепа та авторський колектив.

За свою тисячолітню історію Волинь пережила чимало подій, випробувань та змін. В одинадцяти розділах книги «Історія Волині» висвітлено історичний та культурний розвиток краю від найдавніших часів до сьогодення. Розділи книги охоплюють різні напрями: від історії й археології, пам'яток архітектури, які є справжньою окрасою Волині, до видатних особистостей, які прославили Батьківщину. На сторінках «Історії Волині» відображені щасливі й трагічні, побутові й доленосні, культурні й політичні явища в житті мешканців краю. Висвітлення поставлених проблем ґрунтується на оригінальній джерельній базі. Окрім цього, у виданні є велика кількість ілюстративного матеріалу – репродукції гравюр, давніх портретів, картин, архівних і сучасних фотографій. Червоною ниткою через розділи книги проходить ідея боротьби волинян за українську державність у часи входження Волині до складу інших країн. Автори не оминули увагою і сучасні події – відстоювання територіальної цілісності України під час повномасштабної російсько-української війни.

Запрошуємо всіх охочих!

Створено: 06.06.2023
Оновлено: 08.06.2023
Переглядів: 582
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.