«Усиновлення в умовах воєнного стану»

1-5.jpg

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги», що здійснює ОННБ у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, 26 січня об 11.00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1), відбудеться лекція консультанта, головного юриста Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Катерини Булаткіної на тему «Усиновлення в умовах воєнного стану».

У такий непростий для нашої країни час ми всі, як дорослі, так і діти, потребуємо допомоги та підтримки. Але особливо це стосується тих діток, які внаслідок різних обставин втратили своїх батьків та мріють про теплі сімейні стосунки. Багато українців мають бажання усиновити дитину, але в умовах воєнного стану виникає питання: чи діє наразі процедура усиновлення?

На лекції буде розглянута низка питань щодо всиновлення та будуть надані рекомендації та безоплатна правова допомога щодо цього питання. Запрошуємо усіх охочих.

Створено: 24.01.2023
Переглядів: 460
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.