Шановні користувачі!

01a-library_logo_v1.jpg

Враховуючи ваші численні звернення, Одеська національна наукова бібліотека повідомляє, що з 02 квітня 2022 року поновлюється обслуговування користувачів в читальному залі (вул. Академіка Філатова,1).

Обслуговування користувачів здійснюється щоденно, без вихідних з 9.00 до 18.00.

Для задоволення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів універсальний підсобний фонд видань з різних галузей знань. До послуг користувачів зручний читальний зал, зал поточної періодики нових газет та журналів, доступ до WI-FI. Фахівці бібліотеки нададуть вам  консультаційну допомогу у пошуку необхідних джерел інформації, використанні електронних ресурсів, зокрема і баз даних власної генерації.

Впродовж 2022 року наукові працівники можуть отримати безкоштовний доступ до джерельної бази повнотекстових електронних ресурсів. Перелік доступних ресурсів суттєво розширено оскільки понад 15 видавництв додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів  України, зокрема:

 

Шановні користувачі!

З метою вашого убезпечення під час відвідання бібліотеки, на випадок повітряної тривоги, бібліотекарі  зорієнтують вас і допоможуть дістатися безпечного місця.

Найближче бомбосховище розташоване за адресою: вул. Люстдорфська дорога, 86 в приміщенні Фізико-хімічного інституту ім. О. В. Богатського НАН України.

 

Звертаємо також вашу увагу на доступність сервісів обслуговування користувачів у віддаленому режимі!

Запрошуємо Вас через офіційний веб-сайт ОННБ пройти реєстрацію користувача та отримати номер читацького квитка, який надасть доступ через особистий кабінет користувача до віддалених послуг:

електронного каталогу, який дозволяє забезпечити онлайн-доступ 24/7 до інформації про наявність документів у фондах книгозбірні, за результатами пошуку можна оформити попередню читацьку вимогу, одержати бібліографічний список видань, переглянути записи з нових надходжень. Безоплатне використання інформації про склад бібліотечних фондів можна отримати через довідково-пошуковий апарат електронного каталогу ОННБ та у телефонному режимі (тел.: (048) 718-53-60);

електронної бібліотеки, яка надає можливість безоплатного отримання в користування документів із фондів бібліотеки, зокрема електронних ресурсів відкритого доступу в:

- безоплатного отримання консультаційної допомоги в пошуку та виборі джерел інформації шляхом звернення до  Віртуальної довідкової служби;
електронної доставки документів, що здійснює пошук інформаційних ресурсів, забезпечує копіювання матеріалів з фондів ОННБ згідно з правилами користування та доставку електронних копій документів замовнику:

Довідки за телефоном: +380487230252 (загальний відділ).

Телефон читального залу по вул. Філатова, 1: 048-765-49-55.

+380487232193 (відділ обслуговування користувачів)

е-mail:  onnb.filatova@gmail.com

Про відновлення обслуговування користувачів у приміщеннях основного корпусу бібліотеки Вас буде проінформовано додатково.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами! Працюймо на перемогу разом!

Адміністрація

Створено: 31.03.2022
Оновлено: 10.05.2022
Переглядів: 1855
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.