«История и легенды одесского Пассажа»: презентація

1.jpg

29 квітня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася презентація науково-популярного краєзнавчого видання  «История и легенды одесского Пассажа» (Одеса : Чорномор’я, 2020) за авторства Євгена Волокіна та Олега Губаря.

2_biryukova-1.jpg

Захід урочисто відкрила Ірина Бірюкова, генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України, яка відзначила важливість події і розповіла про співпрацю авторів з бібліотекою та залучення її фондів в авторському проєкті «Старая Одесса в фотографиях», у рамках якого і вийшов новий альбом.

3_volokin.jpg
З книгою аудиторію ознайомив один із авторів, журналіст і краєзнавець Євген Волокін. Він розповів про задум книжки і його втілення, про пошукову роботу, цікаві знахідки під час дослідження. Всього у новому альбомі зібрано 282 унікальні фотографії, більшість з яких опубліковано вперше і які дають уявлення про те, як змінювалася будівля з плином часу.

4_golubovskij-2.jpg 5_drozdovskij-1.jpg

До обговорення видання приєдналися Євген Голубовський, культуролог, публіцист, віце-президент Всесвітнього клубу одеситів і Анатолій Дроздовський, колекціонер, краєзнавець, заслужений філателіст України, автор альбому «Одесса на старых открытках», співзасновник краєзнавчого проєкту «Старая Одесса в фотографиях».

6_bojko-1.jpgЕмоційно прозвучав виступ
Юлії Бойко,
однієї з нащадків архітектора Пасажу
Лева Влодека,
яка розповіла про дослідження
сімейної історії і долю біографічних
документів родини.

7-1.jpg
Особливу атмосферу заходу
створювали солісти
Одеської філармонії –
Михайло Ксіда і Дмитро Земський.


Під час заходу експонувалася виставка «Закоханий в Одесу», присвячена пам’яті Олега Губаря, відомого краєзнавця, журналіста, почесного громадянина Одеси, автора численних публікацій з історії міста.

8-2.jpg 9-1.jpg
10-1.jpg 11-1.jpg

У заході взяли участь провідні культурні й громадські діячі, літератори, краєзнавці, митці, видавці та журналісти.

Захід відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог.

Створено: 29.04.2021
Переглядів: 505
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.