Конкурс читацьких відгуків «КНИГОЛЮБ - 2021»

mnogo-knig-mnogo-znaniy.jpg

До знаменної дати – відкриття Одеської публічної бібліотеки, яка  відбулася 27 квітня 1830 року, в Одеській національній науковій бібліотеці спільно з громадською організацією Ротарі клуб «Одеса-Рішельє» стартує  щорічний конкурс читацьких відгуків  «Книголюб – 2021», який триває вже 10 років.

Мета конкурсу – сприяння, промоція та репрезентація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної та світової літератури в українському перекладі, оцінки якості нових вітчизняних видань та визначення їх рейтингу серед користувачів, промоція книги і читання.

Автор ідеї і спонсор конкурсу – Денісов Віктор Григорович,  меценат, лауреат Галереї почесних благодійників Одещини «Люди щедрих сердець», член Ученої ради ОННБ, який впродовж багатьох років підтримує молодих авторів.

До уваги учасників конкурсу  на книжковій виставці «Краща книга України 2020-2021» представлено видання, які вийшли у видавництвах України і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів.

Конкурс «Книголюб – 2021» – це унікальний шанс проявити себе та свої здібності, можливість взяти активну участь у популяризації сучасної української книги. Автори найцікавіших, інформативних та оригінальних відгуків будуть нагороджені почесними дипломами, грошовими преміями від меценатів та електронними сертифікатами. За останні роки лауреатами конкурсу відгуків стали магістранти та студенти провідних вишів Одеси – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, Одеський національний політехнічний університет. Також, до конкурсу долучалися автори з інших міст України. До організаційного комітету надходили відгуки з Прикарпаття, Волині, Чернігівщини, Львова, Києва тощо.

За умовами конкурсу учасникам пропонується написати відгук на обрану книгу з виставки «Краща книга України 2020-2021» обсягом не більше 400 слів. Роботи приймаються до 20 вересня за адресою: 65023, м. Одеса, вул. Пастера 13, Одеська національна наукова бібліотека з поміткою «Конкурс читацьких відгуків», електронною поштою viknaonnb@ukr.net.

Запрошуємо всіх шанувальників книги взяти участь у конкурсі читацьких відгуків  «Книголюб – 2021».

Нагородження переможців Конкурсу відбудеться в рамках організаційних заходів святкування Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня).

У заході візьмуть участь провідні науковці, літератори, культурні й громадські діячі, краєзнавці, митці та творча молодь.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

 

Підключитися до конференції Zoom (27.04.2021 р. о 14:00)

https://zoom.us/j/94774701184?pwd=VkdwdjRzVStzZDBZQzdlNHMzUVZyUT09

Ідентифікатор конференції: 947 7470 1184

Код доступу: 220449

 

Створено: 26.04.2021
Оновлено: 29.04.2021
Переглядів: 533
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.