Презентація науково-популярного видання «История и легенды одесского Пассажа». Анонс

istoriya-ta-legendi-odeskogo-pasazha.jpg

Дорогі друзі!

29 квітня 2021 року о 12:00 у головному читальному залі ОННБ відбудеться презентація науково-популярного видання Євгена Волокіна та Олега Губаря «История и легенды одесского Пассажа» (Одеса: Чорномор’я, 2020).

Нова книжка, що вийшла в серії «Стара Одеса в фотографіях», розповідає історію однієї з найпопулярніших будівель Одеси – Пасажу. Авторський колектив краєзнавчого проєкту багато років плідно співпрацює з Одеською національною науковою бібліотекою, активно залучаючи фонди книгозбірні для розкриття маловивчених сторінок та уточнення відомих фактів з історії нашого міста.

Книжка не тільки розповідає про історію Пасажу, але й дає змогу побачити її – завдяки унікальним світлинам, більшість з яких опубліковано вперше і які дають уявлення про те, як змінювалася будівля з плином часу. Всього у новому альбомі зібрано близько 300 фотографій. Завдяки залученню сімейних архівів нащадків Лева Влодека, архітектора Пасажу, у книжці вперше детально розкривається його життєвий шлях.

У заході візьмуть участь провідні культурні й громадські діячі, літератори, просвітяни, краєзнавці, митці, видавці та журналісти.


Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Створено: 27.04.2021
Оновлено: 29.04.2021
Переглядів: 821
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.