Відділ мистецтв

Відділ мистецтв

Відділ мистецтв в структурі ОННБ посідає особливе місце і не має аналогів серед провідних бібліотек України. Щороку відділ відвідує близько 7 тис. читачів, яким видається понад 160 тис. документів. Відвідувачі можуть отримати необхідну літературу, прослухати грамзаписи, дістати висококваліфіковану бібліографічну консультацію та замовити необхідну письмову довідку.

Більша частина театральних прем'єр міста починається з роботи режи­серів у стінах відділу мистецтв. На прохання театрів відділ регулярно організує виїзні виставки на репетиції з відповідними оглядами літератури.

Також відділ мистецтв співпрацює з музеями міста, науковцями з країн СНД та далекого зарубіжжя. Відділ постійно допомагає у доборі ілюстра­тивного ряду при підготовці телепередач, кіно- і телефільмів.

На сьогодні підсобний фонд відділу становить близько 15 тис. доку­ментів, серед яких цінні та рідкісні українські, російські та зарубіжні видання ХІХ — першої пол. ХХ ст.

Останнім часом фонд відділу активно поповнюється цікавими видан­нями, подарованими бібліотеці посольствами Франції та Греції в Україні, дарунками приватних осіб.

Наукові працівники відділу:

Щурова Тетяна Василівна (завідувач)
Тема: «О. М. Тюнєєва — книгознавець, бібліограф, засновник музею з історії книги ОДНБ»: Збірка матеріалів та документів (разом з відділом рідкісних видань та рукописів).
Барковська Ольга Михайлівна (головний бібліотекар)
Праця: «Общество независимых художников в Одессе». Участники выставок. Биобиблиографический справочник (О., 2012).

Співробітники відділу підготували бібліографічний покажчик «Скульптор Олексій Копйов: з нагоди 70-річчя одеського майстра» (О., 2012).

Створено: 02.12.2009
Останнє оновлення: 14.03.2016
Переглядів: 3442© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.