Відділ обслуговування користувачів

Зав. відділом - Попова Оксана Петрівна
Тел.: +38 (048) 723 21 93

E-mail: viknaonnb@ukr.net
сторінка відділу у Facebook fff.jpg


Загальна інформація

Відділ є самостійним структурним підрозділом ОННБ, який здійснює оперативне та якісне обслуговування  відповідно до  інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб і запитів користувачів.

Структура відділу

Відділ складається з трьох секторів:

Сектор обліку, реєстрації і контролю;
Сектор читальних залів;
Сектор  поточної і ретроспективної періодики. 

Сектор запису обліку і контролю

Сектор складається з двох дільниць: пункт реєстрації та пункт контролю. На пункті реєстрації користувачі надають відомості про себе та отримують читацький квиток, а на пункті контролю користувачі при вході в бібліотеку отримують контрольний лист на який можуть отримувати документи для роботи і який здається перед виходом з бібліотеки. Сектор веде статистичний облік роботи.

Сектор читальних залів.

Сектор читальних залів включає в себе головний читальний зал, вікна видачі літератури , Internet – центр, зал наукових працівників, читальний зал по вул.Філатова,1 (тролейбусна зупинка «Площа Толбухіна»), а також копіювальну дільницю.

На вікнах видачі літератури користувач отримує на замовлення документи з якими працює в головному читальному залі, після опрацювання документи повертаються на вікна видачі. До послуг користувачів – попереднє замовлення документів, бронювання документів на визначений час, Wi - Fi в читальному залі, а також підсобний фонд читального залу, який складається насамперед з нових підручників для вищої школи. Каталог до підсобного фонду розміщений на столі перед вікнами видачі літератури.

Читальний зал по вул. Філатова,1 має універсальний підсобний фонд, систему каталогів та зручний читальний зал.

Кожен користувач бібліотеки має право на користування Internet – цетром відповідно до правил користування в цьому залі.

Зал накових працівників створений з метою покращення умов роботи для науковців у бібліотеці. В залі вони можуть опрацьовувати отримані для роботи документи.

Сектор поточної і ретроспективної періодики.

Сектор знаходиться в цокольному приміщенні головного корпусу поруч з каталогами. До послуг користувачів газети та журнали поточного періоду та ретроспективи. Сектор має підсобний фонд з найчастіше запитуваної періодики.

Створено: 21.02.2018
Останнє оновлення: 01.09.2020
Переглядів: 1161
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.