Відділ обслуговування користувачів

В. о. зав. відділом – Клейнбурд Валентина Олександрівна
Тел.: +38 (048) 723-21-93

E-mail: viknaonnb@gmail.com 
сторінка відділу у Facebook fff.jpg

Загальна інформація

Відділ є самостійним структурним підрозділом ОННБ, який здійснює оперативне, якісне обслуговування користувачів відповідно до їх інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших запитів.

Структура відділу

Відділ складається з трьох секторів:

Сектор обліку, реєстрації і контролю;
Сектор читальних залів;
Сектор поточної і ретроспективної періодики.

Сектор запису обліку і контролю

В ОННБ діє контрольно-пропускна система.
Сектором запису, обліку та контролю здійснюється запис користувачів за наявності паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, та видача їм пластикового читацького квитка (відповідно до Прейскуранту цін на додаткові бібліотечні послуги) терміном дії 1 рік.
На пункті контролю користувачі зобов’язані пред’явити читацький квиток. Тут їм видається контрольний листок, який здається перед виходом з бібліотеки, де відмічається книговидача структурними підрозділами ОННБ.

Сектор читальних залів.

Сектор читальних залів включає в себе головний читальний зал, зал наукових працівників, Internet–центр, читальний зал ОННБ (вул. Акад. Філатова,1), копіювальну дільницю, яка діє відповідно до Прейскуранту цін на додаткові бібліотечні послуги.

Обслуговування усіх категорій користувачів книжковими виданнями здійснюється в залі наукових працівників. В залі вони можуть працювати з отриманими для роботи документами, попередньо замовляти та бронювати літературу за email: zalnaukonnb@gmail.com, користуватися ПК та WI-FI. Телефон залу наукових працівників: 048-723-10-72.

Читальний зал по вул. Філатова,1 має універсальний підсобний фонд, читальний зал поточної періодики, інтернет-зал, персональний абонемент.
В читальному залі діє Клуб родинного дозвілля, який надає можливість родинам відвідувати інтелектуально-тематичні заходи, іграх розвиваючого напряму, зокрема брати участь у турнірах з шахів та шашок, які проводять члени Одеської міської федерації шахів.

Щосереди об 11.00 на базі читального залу діє безоплатна мовно-літературна вітальня «Дивослово» з удосконалення навичок розмовної української мови.

Тел: 048-765-49-55.
e-mail: filatova-oonb@ukr.net

Сектор поточної і ретроспективної періодики.

Сектор знаходиться в цокольному приміщенні головного корпусу поруч з каталогами. До послуг користувачів газети та журнали поточного періоду та ретроспективи. Сектор має підсобний фонд з найчастіше запитуваної періодики.

Створено: 21.02.2018
Оновлено: 20.03.2024
Переглядів: 26830
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.