НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Наша адреса: 65023, Одеса - 23, вул. Пастера, 13
Одеська національна наукова бібліотека,
адміністративний корпус, 3-й поверх
Відділ працює: Понеділок - п’ятниця: 9.00-17.3
Обідня перерва: 13.00-13.3

Зав. відділу: Сердюк Світлана Григорівна

Тел.:(048)723-21-97
E-mail: onnb.nmv@gmail.com;
   metodonnb@ukr.net

До складу науково-методичного відділу входять:

- сектор методичного забезпечення бібліотечної діяльності;

- сектор наукової організації праці та управління;

- сектор науково-дослідної роботи.

 

Основні завдання сектора методичного забезпечення бібліотечної діяльності:

 1) Участь у науковій розробці теоретичних і практичних питань бібліотекознавства та бібліотечної практики в Україні; у виконанні завдань, покладених на ОННБ Міністерством культури України, як на бібліотеку загальнодержавного рівня.

2) Організація бібліотечно-бібліографічного обслуговування користувачів; формування, використання і збереження підсобного фонду відділу.

3) Науково-методичне забезпечення роботи бібліотек України з питань популяризації природничонаукових та екологічних знань, а також літератури з питань релігії і релігієзнавства.

4) Організація науково-методичної діяльності в ОННБ; координація науково-методичної діяльності в бібліотеках південного регіону України.

Основні завдання сектора наукової організації праці та управління:

1) Розробка регламентуючих документів та планово-звітної документації.

2) Вивчення та впровадження передового бібліотечного досвіду.

3) Сприяння удосконаленню бібліотечних технологій та бібліотечного менеджменту, впровадженню інновацій у бібліотечну роботу.

Основні завдання сектора науково-дослідної роботи:

1) Організація та проведення наукових досліджень з актуальних проблем бібліотекознавства, бібліографії, історії книги та бібліотек.

2) Сприяння підвищенню ефективності роботи ОННБ на підставі результатів наукових досліджень; впровадження нових досягнень бібліотечної теорії і практики в діяльність ОННБ та бібліотек Південного регіону України.

3) Організація та координація науково-дослідницької роботи структурних підрозділів ОННБ.

Науково-методичний відділ надає у користування документи з питань бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства з підсобного фонду відділу (книги, журнали). Також у відділі знаходиться алфавітний каталог видань з бібліотечної справи.

 

Створено: 02.12.2009
Останнє оновлення: 10.04.2019
Переглядів: 4872© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.