Ґендерні студії: Я жінка і я – профі. Анонс

8-marta_2021_montazhnaya-oblast-1-kopiya.jpg


Міжнародний жіночий день / INTERNATIONAL WOMEN'S DAY

Повна назва – Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир (затверджений резолюцією Генеральної асамблеї ООН1977 року) — щорічне свято, символ боротьби за права жінок та проти сексизму та гендерної нерівності, що відзначається 8 березня

Шановні друзі!

Одеська національна наукова бібліотека та Одеська обласна рада миру запрошують 4 березня 2021 року об 11:00 відвідати святкову програму «Гендерних студій» з нагоди Міжнародного жіночого дня!

У програмі «Я ЖІНКА І Я – ПРОФІ»  пропонуємо:

  • поглянути без стереотипів на наше улюблене весняне свято, якому вже понад сто років, дізнатися більше про його ґенезу та особливості відзначення у різних країнах світу

  • ознайомитися з книжково-документною виставкою «Я – покоління рівності: реалізація прав жінок»

  • переглянути фотовиставку-сушку «Я жінка і я – профі». На світлинах гості, серед яких наші віддані читачки й читачі, неодмінно упізнають чарівні, а інколи й несподівані образи працівниць нашої книгозбірні за улюбленою роботою і не тільки, адже жінки становлять понад 90% трудового колективу Одеської національної наукової бібліотеки

Спеціальна гостя – лауреатка міжнародних конкурсів Анна СТЕПАНОВА (саксофон), музичний супровід – Аліна ПАДАЛКА (фортепіано).

Відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир привертає увагу до питань забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчат як запоруки забезпечення національних інтересів України щодо сталого розвитку економіки, громадянського суспільства і держави для досягнення зростання рівня та якості життя населення, дотримання конституційних прав і свобод людини і громадянина, визначених указом Президента України №722/2019 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року».

«Ґендерні Студії» – культурно-просвітницький проєкт, ініційований Одеською обласною Радою миру за підтримки Одеської національної наукової бібліотеки, який має за мету забезпечити підтримку та реалізацію виконання Україною зобов’язань щодо ключових міжнародних зобов’язань по забезпеченню  гендерної рівності шляхом поширення об’єктивної інформації про ідеї гендерної рівності в суспільстві, подолання стереотипів та протидію фейкам, формувати гендерну свідомість та культуру широких верств суспільства.

Створено: 02.03.2021
Оновлено: 04.03.2021
Переглядів: 1595
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.