Гендерні студії: Олександр Волощук про далекі мандри

oleksandr-voloshuk-1.jpg

10 вересня 2020 року о 17:00 в Одеській національній науковій бібліотеці розмовлятимемо про жіночий футбол і далекі мандри, які надихають на написання книжок, зі спортивним журналістом, письменником, філософом та відомим мандрівником із Чернігова Олександром Волощуком. 

Запрошуємо вас на чергову зустріч в рамках спільного культурно-просвітницького проєкту Одеської обласної Ради миру у співпраці з Одеською національною науковою бібліотекою «Гендерні студії», під час якої поговоримо про жіночий футбол, адже наш гість – фахівець з цього виду спорту, свого часу працював прес-аташе жіночих футбольних клубів «Легенда» (Чернігів) та «Дончанка» (Донецьк) і є автором книги про жінок у футболі – «Легенда молодости нашей».

Олександр Волощук – Мандрівник з великої літери, тому він із задоволенням розкаже про свої подорожі пішки й автостопом та відповість на запитання присутніх. Цікаво, що на зустріч з одеситами він також іде пішки. 8 серпня почав свою подорож із села Грем’ячі на Чернігівщині, яке є найпівнічнішим населеним пунктом України, – кінцевим пунктом маршруту буде містечко Вилкове. Відстань у 1000 кілометрів Олександр планує здолати за 37 днів, проходячи щодня по 30 кілометрів, що є звичним для нього темпом.

Наш гість – автор 10 книжок. Йому 48 років і 18 з них він присвятив подорожам різними країнами світу. Серед останніх мандрівок – піший чотиримісячний похід навколо Чорного моря 2016 року і подорож Південною Америкою через Аргентину, Чилі, Парагвай, Перу, Бразилію і Болівію 2018-го. До речі, за словами мандрівника, по Україні він іде у тих же черевиках (хоча й підлатаних), що вже випробувані дорогами американського континенту.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

«Гендерні студії» – культурно-просвітницький проєкт, ініційований Одеською обласною Радою миру за підтримки Одеської національної наукової бібліотеки. Докладніше тут

Створено: 07.09.2020
Переглядів: 1827
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.