XXIІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

93182eaa-d453-4f60-b45f-7abaa1c5c7d7.jpg


21
-23 травня 2021 року
, на відзначення знаменної події
національного державотворення – 30-ї річниці незалежності України,
під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України, Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, ВГО «Українська бібліотечна асоціація» та ВГО "Бібліополіс" проводять


XXIІ Всеукраїнську виставку-форум
«Українська книга на Одещині»
.

Мета щорічної інтелектуально-літературної події – сприяння відродженню та розвитку культури в Україні, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, промоція та репрезентація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної та світової літератури в українському перекладі, проведення благодійних акцій спрямованих на поповнення бібліотек Одещини сучасною вітчизняною книжковою продукцією.

У програмі виставки-форуму:

заходи професійного та культурно-просвітницького спрямування – круглий стіл з актуальних питань видавничої справи та книгорозповсюдження, виїзне Свято української книги в м. Роздільна, Одеської області, а також широкий спектр заходів з промоції книги і читання: презентації нових вітчизняних видань і видавничих проєктів, промоакції, автограф-сесії, публічні інтерв’ю від гостей заходу – відомих українських авторів, фахові дискусії, лекції, майстер-класи, творчі майданчики та інші інтерактиви за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості. У рамках виставки-форуму відбудуться заходи, присвячені пам’ятним датам видатних постатей національної культури – 150-річчю від дня народження письменниці, поетеси, громадської діячки Лесі Українки (1871-1913) та 150-річчю від дня народження письменника, громадського і політичного діяча Василя Стефаника (1871-1937).

Відбудеться традиційний книжковий конкурс «Краща книга виставки-форуму Українська книга на Одещині – 2021».

Запрошуємо видавництва, поліграфічні підприємства, книгорозповсюджувачів, культурні центри, письменників, художників, діячів науки, літератури та мистецтва взяти участь у XXІІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині».

Інформаційний лист

Під час виставки-форуму відбудеться традиційний 
Конкурс "Краща книга виставки-форуму-2021"

Положення про конкурс
Номінаційний список

Заявка на участь
у ХХІІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині»
Заявка на проведення заходу
для внесення до Програми ХХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»


Сторінка події у Facebook

До уваги відвідувачів та гостей:

презентації видань, творчі зустрічі та інші заходи проводитимуться відповідно
до рекомендацій МОЗ України, а саме:

  • за обов’язкового проходження температурного скринінгу;
  • за дотримання дистанційних вимог (1,5 м);
  • відвідувачі заходів, які відбуватимуться в приміщеннях, мають перебувати у захисних масках

"Українська книга на Одещині" – 2021 в дзеркалі ЗМІ

Анонс виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 21-23 травня 2021 року // Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів. – 2021. – 16 лют.

Апаратна нарада в Одеській облдержадміністрації // Одеська обласна державна адміністрація. – 2021. – 7 квіт.

В Одесской области пройдут праздник украинской книги и форум издателей // Одесса-медиа. – 2021. – 20 квіт.

ОдесаБібліоСаміт | Професійне спілкування // Litcentr. – 2021. – 4 трав. 

Створено: 26.01.2021
Оновлено: 06.05.2021
Переглядів: 3883
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.